Inne wydarzenia

SPOTKANIE Z BEATĄ BIAŁY

03-bialy-strona

Szanowni Państwo,

We środę, 10 marca 2021 roku, o godzinie 20.00 proponujemy kolejny program realizowany w ramach projektu Antywirusowe autorskie spotkania w sieci.

Gościem Maraka Zająca będzie pani Beata Biały – autorka książki zatytułowanej OSIECKA. Tego o mnie nie wiecie.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z ALOSZĄ AWDIEJEWEM

02-awdiejew-strona

We środę, 24 lutego 2021 roku, o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne literackie spotkanie w ramach projektu Antywirusowe autorskie spotkania w sieci.

Gościem Marka Zająca będzie Alosza Awdiejew wraz ze swoją książką Śmiechowirus. Porady i zmyślenia towarzyszące.

Cała prawda o tym, jak żyć – z uśmiechem!

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z JOANNĄ PODSADECKĄ

01-podsadecka-strona-17

Szanowni Państwo,

Jak zapowiadaliśmy Antywirusowe autorskie spotkania w sieci (3. edycja) ruszają, ale z opóźnieniem. Mamy nadzieję, że niestanie się to tradycją.

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z TISCHNEROWSKĄ MĄDROŚCIĄ 17 LUTEGO 2021, O GODZ. 20.00., A STANIE SIĘ TO ZA SPRAWĄ NASZYCH DZIENNIKARZY.

Czytaj więcej...

Przekaż 1 % podatku za 2020 r.

baner-1proc-2020

Szanowni Państwo,

Zakończył się rok 2020 – trudny, pełen niepewności i obaw, co do naszej przyszłości. Mimo tych negatywnych stron minionego czasu udało się nam zorganizować dla Państw nasz festiwal, czyli Jesienne dni muzyki organowej i kameralnej w Archikatedrze Łódzkiej oraz rozpocząć nowy cykl kulturalny Antywirusowe autorskie spotkania w sieci, promujący nowości książkowe na rynku wydawniczym, a tym samym promujący czytelnictwo.

Czytaj więcej...